položek

978-80-266-0886-8ISBN:

Edika

Výrobce:
IHNED odesíláme POSLEDNÍ KUSY!
149  / ksBěžně s DPH:
115  / ksCena s DPH:
Ušetříte: 34  / ks (22,8%)
Množství:
ks Hlídat zboží na pokles ceny

Popis: O škole

Tato kniha je určena všem dětem, které se připravují ke vstupu do školy, jejich rodičům a pedagogům v mateřských školách. Přechod z mateřské do základní školy je významným mezníkem v životě každého dítěte. Z předškoláka se stává školák, k hravým činnostem dítěti přibudou každodenní školní povinnosti. Aby se nástup dítěte do školy povedl co nejlépe, měly by být děti na tento krok připraveny předem. A právě k tomu je tato publikace určena. Kniha provází předškoláky od prvního školního dne po celý školní rok a pomáhá tak nenásilnou formou připravit vašeho předškoláka na to, co ho čeká v první třídě. Dítě se v knize seznámí s tím, jak to ve škole chodí, koho tam může potkat, co všechno tam bude dělat, co tam může zažít a s jakými vyučovacími předměty se v první třídě setká. A při tom všem se rozhodně nebude nudit. Bude plnit spoustu hravých úkolů, které pomáhají při rozvoji schopností důležitých právě pro malého školáka, jako jsou:

• pozornost
  • paměť
  • samostatné myšlení
  • vyjadřovací schopnosti
  • jemná motorika
  • početní představy

Je připravena spousta dalších zábavných úkolů, díky nimž bude pro dítě nástup do školy jednodušší. Mnoho pěkných chvilek strávených s touto knihou a úspěšný start vašeho dítěte ve škole přeje autorka.

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel NWT a.s., nám Míru 1217, 768 24 Hulín, IČ 63469511,DIČ: CZ63469511, zapsána v obchodním rejstříku Krajského soudu
v Brně oddíl B, vložka 6207.

Partnerské weby: www.nwt.cz  l  www.patro.cz  l  www.emea.cz  l  www.parzlich.cz  l  www.nwtsolar.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.